|
I jeszcze jeden kamyczek do ogrodka z mojej strony.
Wyglada tez, ze jedyny ciekawie rozegrany staly fragment gry z naszej strony - czyli wrzutka na Glowackiego odegranie do Gonzaleza i strzal w meczu z Arka... to mogla byc propozycja takiego rozegrania ze strony Glowy. Chwile wczesniej rozmawial z Carlitosem i Gonzalezem jakby przedstawiajac im zamysl.
|