Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2141
Stary 26.09.2017, 13:25
I jeszcze jeden kamyczek do ogrodka z mojej strony.
Wyglada tez, ze jedyny ciekawie rozegrany staly fragment gry z naszej strony - czyli wrzutka na Glowackiego odegranie do Gonzaleza i strzal w meczu z Arka... to mogla byc propozycja takiego rozegrania ze strony Glowy. Chwile wczesniej rozmawial z Carlitosem i Gonzalezem jakby przedstawiajac im zamysl.
Odpowiedz cytując