|
Nikt nie każe zarządowi ogłaszać wsze i wobec że zaczęto przeszukiwanie rynku. Każdy normalny klub tak robi. Myślisz że wszystkie kluby najpierw zwalniają a potem szukają trenera? Ilu trenerów wiedziało wyleci a i tak do końca próbowali odwrócić zła kartę.Bo dopóki zarząd nie.podpisze umowy z nowym trenerem dopóty Kiko będzie naszym trenerem i zawsze może coś zmienić aby przekonać że nie warto go zwalniać. Praca trenera to ciągle przekonywanie że jest się osobą na właściwym miejscu czy to piłkarzy kibiców prezesów. Ponieważ nie raz ani nie dwa każda z tych grup zwalniała trenera.
|