Kurz napisał(a):

Kiko chce grać jak Legia Czerczesowa. To dobra koncepcja. Trudno, jednak, o fajne wrażenia estetyczne, jeśli podstawowy problem dotyczy formy/umiejętności jednostek.
.
|
Pozwolę się nie zgodzić. Kiedy My siedliśmy pressingiem na rywalu dłużej niż 3 minuty? Ile My tych kilometrów w meczu robimy żeby naciągać porównanie Kiko Czerczesow?
Nic z tych rzeczy. Pięknie by było gdybyśmy siadali na rywalu i odbierali piłki na jego połowie i strzelali z tego bramki. Ale nic takiego w tym sezonie nie ma.