Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2088
Stary 25.09.2017, 18:23
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ponawiam pytanie. Po co Junco sprowadzil nam 4 zawodników w momencie liderowania w tabeli i stracie Brlela? Po to by walczyc o 8 czy aby utrzymać poziom drużyny będącej w czubie tabeli.

Jak to ktos madrze napisał: każda z drużyn ekstraklasy gra o 8.
8-10 druzyn walczy o puchary i nie wiem co w tym dziwnego, że my jesteśmy (powinnismy byc) w tym gronie.
Nie sądzę, żeby Junco wyciągał jakieś daleko idące wnioski na temat naszych szans na miejsca 1-4 po kilku kolejkach. Sprzedaż Brleka stworzyła potrzebę dalszych wzmocnień, ale przede wszystkim zapewniła pieniądze na dodatkowe transfery, być może zawieszone do momentu aż wyjaśni się sprawa z Petarem. I tyle bez podtekstów.

Oczywiście, trochę większa pula zawodników, to trochę większa szansa na to, że przynajmniej kilku odpali, nawet nie w ogóle, tylko wcześniej, bo na pewno aklimatyzacja będzie przebiegała w różnym tempie.

Osobną kwestią jest to, kto według niego został sprowadzony na teraz do pierwszego składu, kto jako zmiennik, a kto jako inwestycja w przyszłość.
Odpowiedz cytując