Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80108
Stary 25.09.2017, 15:51
Pero napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej boli że wyciągnęliśmy same niewiadome. Który z naszych nabytków w ostatnim klubie grał pierwsze/jakiekolwiek skrzypce?
.
Mi się wydaje, że nowi piłkarze nie są no-nemami, jednak po prostu mogą nie pasować profilem do polskiej ligi lub za szybko zostali wrzuceni przez Ramireza na głęboką wodę. Brożek przez cały sezon w Laliga2 strzelił 2 bramki a po powrocie do nas z miejsca walnął 17... i czego to dowodzi?

Na papierze zresztą Carlitos przyszedł z najniższej ligii i powinien być kompletnym niewypałem.
Poza tym Cuesta i Arsenić mieli największy rozbrat z piłką.

Transfer po transferze, dane tylko z poprzedniego sezonu, pogrubioną czcionką zawodnicy którzy grali regularnie:
Velez w Almerii był kapitanem. Laliga2(24 występów/ 1 bramka) Widać zresztą solidnie jego brak w drużynie.
Kolar - (29 występów/5 bramek)
Perez - Laliga2 (30/1)
Cuesta 2 spotkania
Arsenić - (17) do momentu zesłania do rezerw grał wszystko
Basha Laliga2 (23/1)
Halilović (21)
Ze Manuel (28/2)
Balaniuk (27/5)

Imaz Laliga2 (22/7)
Carlitos Segunda B (33/13)
Odpowiedz cytując