Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80105
Stary 25.09.2017, 14:34
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Bez jaj.

Nie porównujmy jednak gości z Copacabany (wśród których i tak trafił się Edi bodajże) z profesjonalnymi piłkarzami.

Nie mowie ze nie może się to skończyć podobnie ale nie można mówić ze to taki sam szrot jak od Ptaka.
Edi był chyba z początkowego zaciągu, potem było tylko gorzej.
U nas pierwszy zaciąg jeszcze jako taki był, teraz jest gorzej, oby nie było jeszcze gorzej w zimowym okienku.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując