Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80104
Stary 25.09.2017, 14:29
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio taki szrot sprowadzał Antek Ptak w Pogoni. Skończyło się nie najlepiej, obyśmy nawet w połowie nie doświadczyli co oni.
Bez jaj.

Nie porównujmy jednak gości z Copacabany (wśród których i tak trafił się Edi bodajże) z profesjonalnymi piłkarzami.

Nie mowie ze nie może się to skończyć podobnie ale nie można mówić ze to taki sam szrot jak od Ptaka.
Odpowiedz cytując