Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2070
Stary 25.09.2017, 13:03
soto napisał(a):Wyświetl post
Dobrze by było wygrać teraz z Jagą nawet po karnym w ostatniej minucie i grze gorszej od tej z Koroną, stylu i tak szybko nie poprawimy. Jaga podbudowana zwycięstwem z elką może popaść w samozachwyt i nas nieco zlekceważyć. W obecnej sytuacji ważne, żeby jak najwięcej punktować i trzeba wierzyć, że z czasem (po przerwie na repre) gra będzie wyglądać nieco lepiej. Ale na Boga grajmy po ziemi i do przodu!
Widzę małą nadzieję. Oczywiście ktoś z naszych piłkarzy może się w następnym meczu przebudzić, to piłka nożna. Jeśli Jaga rozegra to mądrze, dostaniemy między oczy. Nie muszą nas nawet zdominować, jak Korona. Wystarczy, że pozwolą nam grać i poczekają na nasze błędy.

soto napisał(a):Wyświetl post
Ale na Boga grajmy po ziemi i do przodu!
Sporo tak gramy, tylko, że większość to podania niecelne. A to już efekt albo braku formy, czucia piłki, albo braku umiejętności. Oczywiście słabego zrozumienia z partnerami też.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 25.09.2017 o godz. 13:07.
Odpowiedz cytując