|
Dokładnie. Kiko by powiedział na konfie że prosi o pół ofensywnego pomocnika, to by go dopiero zjechali w internetach. (styl Dariusz W)
W sobotę zagramy u siebie, może doping trochę ich rozrusza. Wysoka porażka z Jagą może spowodować że w przerwie reprezentacyjnej będzie gorąco. Mam nadzieję że Kiko to jakoś ogarnie i za 3 tygodnie będziemy widzieli jakąkolwiek poprawę w grze i formie zawodników.
|