Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2064
Stary 25.09.2017, 11:17
Puszczanie im filmików z meczów, do których poziomu nigdy nawet nie zapukają, może dać podobny efekt jak krzyki Kiko w przerwie dogrywki tłumaczone przez asystenta - fajnie, coś się dzieje, ale w sumie to o ch** chodzi. Oni po prostu nie mają jaj.
Oglądam kolejny raz skróty z ostatnich meczów, patrzę na te bramki i o ile jestem pewien, że z Ramireza taki trener jak z Boguskiego napastnik, to już nie będę na niego narzekał. Oprócz tego, że sam jest słaby, w ogromnej większości ma do dyspozycji bardzo słabych zawodników. Od poziomu Brleka czy nawet Judasza dzielą ich co najmniej kilometry. Możliwe, że lepszy trener potrafiłby skleić z takiego badziewia zespół, który wiedziałby przynajmniej co na tym boisku robić i za co jest odpowiedzialny. Niestety na ten moment zawodnicy nie wiedzą co grać, trener myśli, że przeciwnik ma lepsze morale bo 5000 osób coś krzyczy a my tu mamy ból dupy bo tak naprawdę gówno możemy. Amen.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując