Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2063
Stary 25.09.2017, 11:07
soto napisał(a):Wyświetl post
Żeby była jasność, nie jestem za zwolnieniem trenera, ale przydałoby się, aby ktoś mu puścil pare filmów na youtube z przekroju ostatnich 20 lat, chociażby mecze z Barceloną za Smudy i Skorży, czy Saragossą za Lenczyka, żeby poczul klimat i zrozumiał, ze tutaj, w Wiśle, gramy od zawsze ofensywny futbol, a bohaterowie z tamtych meczów są nadal w składzie obecnej Wisły, prawdziwi Wiślacy, którzy nie umieją grać inaczej niż do przodu.
Żyjesz odległą przeszłością. Bohaterowie tamtych meczy w większości zakończyli kariery, dla Brożka, Głowackiego i Boguskiego to pewnie ostatni sezon. Nasi obecni piłkarze puchary znają tylko z telewizji, przyszli za darmo i nikt po nich nie płakał. Puszczanie filmów niczego nie zmieni, materiał ludzki mamy jaki mamy, cudów nie należy oczekiwać. Z czasem może to coraz lepiej wyglądać, ale tylko tyle.

Faza grupowa to utopia.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując