Kurz napisał(a):

|
Niezależnie od tego co myślimy o Kiko, przed nami 4 mecze, po których być może już go tu nie będzie. Mimo, że w żadnym nie będziemy faworytem.
|
Na szczęście TS pokazał już w przypadku Wdowczyka że ma głowę na karku i umie chłodno analizować. Internet to nie rzeczywistość. Miejscowi krzykacze nic nie mają do powiedzenia, mogą co najwyżej pofantazjować o machaniu chusteczkami.
Myślę że dobrze wiedzą jaka jest sytuacja w drużynie i nie oczekują cudów. Na zewnątrz musi być przekaz o pucharach, ale to jest projekt długofalowy. Przy czym nie jest powiedziane że wszystkie etapy będzie wykonywał Kiko, ale myślę że do końca sezonu zostanie.