Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2060
Stary 25.09.2017, 10:51
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Niezależnie od tego co myślimy o Kiko, przed nami 4 mecze, po których być może już go tu nie będzie. Mimo, że w żadnym nie będziemy faworytem.
Na szczęście TS pokazał już w przypadku Wdowczyka że ma głowę na karku i umie chłodno analizować. Internet to nie rzeczywistość. Miejscowi krzykacze nic nie mają do powiedzenia, mogą co najwyżej pofantazjować o machaniu chusteczkami.

Myślę że dobrze wiedzą jaka jest sytuacja w drużynie i nie oczekują cudów. Na zewnątrz musi być przekaz o pucharach, ale to jest projekt długofalowy. Przy czym nie jest powiedziane że wszystkie etapy będzie wykonywał Kiko, ale myślę że do końca sezonu zostanie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując