Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80099
Stary 25.09.2017, 10:29
Mnie najbardziej boli że wyciągnęliśmy same niewiadome. Który z naszych nabytków w ostatnim klubie grał pierwsze/jakiekolwiek skrzypce?

Wzięliśmy piłkarzy z piłkarskiego niebytu. Owszem niektórzy mają w CV ciekawe wycinki ale żaden nie był pod formą kiedy go kontraktowaliśmy.

Po części udało się runde temu z Polem i Ivanem i poszli na całość... Ja tego nie widze.... A smród jaki zostanie z tych piłkarzy będzie naszym gwoździem do trumny...
Odpowiedz cytując