|
Mnie najbardziej boli że wyciągnęliśmy same niewiadome. Który z naszych nabytków w ostatnim klubie grał pierwsze/jakiekolwiek skrzypce?
Wzięliśmy piłkarzy z piłkarskiego niebytu. Owszem niektórzy mają w CV ciekawe wycinki ale żaden nie był pod formą kiedy go kontraktowaliśmy.
Po części udało się runde temu z Polem i Ivanem i poszli na całość... Ja tego nie widze.... A smród jaki zostanie z tych piłkarzy będzie naszym gwoździem do trumny...
|