soto napisał(a):

|
Atakować puchary z 8 miejsca może być niezwykle trudno, bo już nie ma podziału punktów. A nam sam awans do 8 nic nie da, ani sportowo, ani finansowo. Żeby porządnie stanąć na nogi trzeba co najmniej awansu do grupy ligi europy, a z obecnym trenerem jakoś tego nie widzę.
|
Jakie puchary?! Jaka faza grupowa?!
Awans do ósemki daje nam spokój o utrzymanie, możliwość gry z najlepszymi i więcej pieniędzy z Canal+. Zyskujemy sportowo i finansowo.
O czym Ty człowieku opowiadasz?!