Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2051
Stary 24.09.2017, 23:55
soto napisał(a):Wyświetl post
Atakować puchary z 8 miejsca może być niezwykle trudno, bo już nie ma podziału punktów. A nam sam awans do 8 nic nie da, ani sportowo, ani finansowo. Żeby porządnie stanąć na nogi trzeba co najmniej awansu do grupy ligi europy, a z obecnym trenerem jakoś tego nie widzę.
Jakie puchary?! Jaka faza grupowa?!
Awans do ósemki daje nam spokój o utrzymanie, możliwość gry z najlepszymi i więcej pieniędzy z Canal+. Zyskujemy sportowo i finansowo.
O czym Ty człowieku opowiadasz?!
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując