Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2043
Stary 24.09.2017, 22:27
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, ze nie mamy do czynienia z trenerem genialnym, ale ciągle wierzę, że wystarczająco solidnym, żeby awansować do górnej ósemki. Pod warunkiem, ze ktoś poza Carlitosem i Velezem w końcu odpali. Jeśli do formy dojdzie jeszcze 3-4 zawodników, być może przy bardzo sprzyjających wiatrach powalczymy o puchary, ale będzie to arcytrudne.

Niezależnie od tego co myślimy o Kiko, przed nami 4 mecze, po których być może już go tu nie będzie. Mimo, że w żadnym nie będziemy faworytem.
Szczerze to ja sie obawiam,patrzac na poziom histerii,ze nie bedzie go w nadchodzacym tygodniu....
You'll never know...
Odpowiedz cytując