Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2042
Stary 24.09.2017, 22:20
wyar napisał(a):Wyświetl post
Pelna zgoda,chodzi raczej koledze o to,czy Kiko cos probuje wymyslic,komus zmienic pozycje,wzmocnic defensywe,grajac np 3 stoperami (wiem,testowalismy to chyba w okresie przyg). I ja,obronca Kiko,napisze teraz,ze ten brak tych extra pomyslow (w kadym razie dzialajacych)w defensywie to oznaka,ze nie mamy do czynienia z trenerem genialnym. Ale to nie oznacza ze jest on slaby i trzeba go zwolnic. Naturalnie Ci,ktorzy sa kibicami,ktorzy ogladaja mecze na trzezwo ,to wiedza o kontuzjach i wielu innych czynnikach,wiec trzeba i to wziac pod uwage. Ale przynajmniej rozpatrujemy juz pilkarzy,pozycje,ustawienia itd.,itp. a nie "czynniki boskie" czy "brak stylu"...
Oczywiście, ze nie mamy do czynienia z trenerem genialnym, ale ciągle wierzę, że wystarczająco solidnym, żeby awansować do górnej ósemki. Pod warunkiem, ze ktoś poza Carlitosem i Velezem w końcu odpali. Jeśli do formy dojdzie jeszcze 3-4 zawodników, być może przy bardzo sprzyjających wiatrach powalczymy o puchary, ale będzie to arcytrudne.

Niezależnie od tego co myślimy o Kiko, przed nami 4 mecze, po których być może już go tu nie będzie. Mimo, że w żadnym nie będziemy faworytem.
Odpowiedz cytując