Matejas_ napisał(a):

|
Trochę Hiszpanowi brakuje jaj i owszem testuje, ale sprawdzone schematy. Skoro w obronie dziury na skrzydłach czemu nie dać szansy Bartkowskiemu czy Pietrzakowi? Skoro Arsenic z Gonzalezem niepewni, czemu nie zagra Glowacki w parze z Sadlokiem? Skoro Brożek w ataku nieskuteczny, czemu się nie cofnie i nie rzuci od czasu do czasu piłki jak należy skoro nieraz pokazał że potrfi to zrobić?
|
Urwał nać. Czy tylko ja pamiętam, że Głowa doznał
kontuzji na rozgrzewce przed meczem w Kielcach?
Głowa jest nam cholernie potrzebny ale raz pauzwołał za "lewa" kartkę, a potem przez kontuzje. Ale to oczywiście wina Ramireza. Ponoć to forum kibiców Wisły, a czuję się jakbym tłumaczył dzieciom w przedszkolu!
Głowa, poza Kielcami nie grał w Lubinie, w Kraku z Piastem i Lechią. Czyli 4 razy na 10 meczów. Jeśli dobrze pamiętam to albo kartka albo kontuzja.
90minut.pl podaje wszystkie możliwe informacje o meczach wiec weryfikujcie to przed wpisem. Np. Wisła-Termalika Głowa grał z Sadlokiem.