Matejas_ napisał(a):

|
Trochę Hiszpanowi brakuje jaj i owszem testuje, ale sprawdzone schematy. Skoro w obronie dziury na skrzydłach czemu nie dać szansy Bartkowskiemu czy Pietrzakowi? Skoro Arsenic z Gonzalezem niepewni, czemu nie zagra Glowacki w parze z Sadlokiem? Skoro Brożek w ataku nieskuteczny, czemu się nie cofnie i nie rzuci od czasu do czasu piłki jak należy skoro nieraz pokazał że potrfi to zrobić?
|
Ponieważ trener, który ma codziennie do czynienia ze swoimi piłkarzami wie o nich więcej niż jakikolwiek kibic i pewnych rzeczy nie musi sprawdzać. Kiko wie już do czego nadaje się Pietrzak i Bartkowski. Wie, że jedyną opcją na lewej obronie jest Sadlok, Wie, że cofnięty Brożek nic nie wniesie. Zresztą Brożek na jakiejkolwiek pozycji niewiele da, bo jest cieniem samego siebie nawet sprzed 2 lat. Wiek i ciągłe kontuzje dają się we znaki.