Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2027
Stary 24.09.2017, 20:32
teo napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam ze mamy spojrzec w jakiej lidze gramy, jak graja przeciwnicy, jak gra mistrz Polski to mi sie ....a smiac chce ale przez lzy. ....
Ale czytałeś w Weszło, że sufit spadł ci na głowę? Linkowałem na stronie 68.
Odpowiedz cytując