Wojtas napisał(a):

Gramy tak jakby nikt nic nie wiedzial,i w sumie pytanie kto za to odpowiada.
Po wygranych derbach bylo duzo wpisów jak to druzyna jest zmobilizowana ,jaka jest cudowna atmosfera ,trener asysent Kiko nawet z radości płakał.Co wiec sie stało przez miesiac ze dzis nie ma z tego nic,a druzyna jest bez jaj?
tego nie kapuje,czemu nagle wszytsko tak sie zmienilo,przeciez Kiko mial grac i stawiac na obronę,tymczasem tracimy mnóstwo goli.
pozatym z tych wzmocnien to tylko Carlitos i Velez to pilkarze dobrzy,reszte Hiszpanów mozna spokojnie spakowac i wysłac DHL do Espanii/,ja nie widze w nich ludzi z ktorymi mzona wiazązac jakies wieksze nadzieje ,ot zapchaj dziury na 20 minut ,jak ten Jezus,ze Manuel czy Perez.
|
Wypowiedzi np. Małeckiego zdają się dobrze pokazywać, co się stało.
"Stara gwardia" poczuła się mocno zagrożona o swoją pozycję, przyszłość i pogory.
Czy np. Brożek, Boguski, Cywka czy Małecki rzeczywiście wnoszą teraz więcej jakości i pozytywów do gry niż obcokrajowcy? Odpowiedzmy sobie i na to pytanie.