Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2021
Stary 24.09.2017, 19:54
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Gramy tak jakby nikt nic nie wiedzial,i w sumie pytanie kto za to odpowiada.
Po wygranych derbach bylo duzo wpisów jak to druzyna jest zmobilizowana ,jaka jest cudowna atmosfera ,trener asysent Kiko nawet z radości płakał.Co wiec sie stało przez miesiac ze dzis nie ma z tego nic,a druzyna jest bez jaj?

tego nie kapuje,czemu nagle wszytsko tak sie zmienilo,przeciez Kiko mial grac i stawiac na obronę,tymczasem tracimy mnóstwo goli.
pozatym z tych wzmocnien to tylko Carlitos i Velez to pilkarze dobrzy,reszte Hiszpanów mozna spokojnie spakowac i wysłac DHL do Espanii/,ja nie widze w nich ludzi z ktorymi mzona wiazązac jakies wieksze nadzieje ,ot zapchaj dziury na 20 minut ,jak ten Jezus,ze Manuel czy Perez.
Wypowiedzi np. Małeckiego zdają się dobrze pokazywać, co się stało.

"Stara gwardia" poczuła się mocno zagrożona o swoją pozycję, przyszłość i pogory.

Czy np. Brożek, Boguski, Cywka czy Małecki rzeczywiście wnoszą teraz więcej jakości i pozytywów do gry niż obcokrajowcy? Odpowiedzmy sobie i na to pytanie.
Odpowiedz cytując