Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2008
Stary 24.09.2017, 18:30
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze trochę będziemy, a teraz czego nam trzeba wszystkim to wyrozumiałości i cierpliwości.
Ale jednocześnie woli poprawy, prawda? Bo docelowo, za trzy, pięć, siedem lat chcielibyśmy być znów topowi, prawda? I np. długofalowy projekt z ogarniętym trenerem; cierpliwe budowanie struktur i zaplecza; opracowanie strategii finansowej etc. mogłyby temu posłużyć.

Ja mam wrażenie, że jebiąc oszołomów zapominacie, że rzeczowa krytyka czy nawet sceptyczne obserwacje pisane są z pozycji cierpliwego udoskonalania tego, co jest, a nie burzenia w stylu Cupiała i chyba wielu osobom tutaj o to chodzi.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując