|
Nie piszę żeby nie wykorzystywać Carlitosa bo byłby to sabotaż piszę tylko że musi jak najszybciej znaleźć sposób na pobudzenie gry drużyny bo jeśli nie daj Boże Carlitos się wysypie żeby ktoś mógł choć trochę pociągnąć ten wózek. Na dzień dzisiejszy nie ma nikogo.
|