|
Panowie broniący nadal Kiko, podajcie namiary na dilera, przyda się ten towar na mecz z Jagiellonią. Tylko żeby nie trzeba było tego palić, bo się na kołowrotach doczepią zapachu. Tym widzącym tylko niewielką stratę do lidera radzę popatrzeć, że nad 10 zespołem mamy 2 punkty przewagi. Jeszcze jedna wtopa i stratę 3 pkt może mieć 12 zespół. To tak na marginesie.
|