Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1954
Stary 24.09.2017, 11:56
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
A wziąłeś pod uwagę, że gdyby nie było tutaj Ramireza, to pewnie nie byłoby też Carlitosa?
Czy to broni Ramireza? Że jeden (JEDEN, jedyny) piłkarz, nawet jeżeli jest tu dzięki niemu, robi mu wynik?

Jak dla mnie to jest dodatkowy głaz do jego ogródka. Głaz, nie kamień. Głaz narzutowy pokikowy.
Odpowiedz cytując