X-Ray napisał(a):

|
A wziąłeś pod uwagę, że gdyby nie było tutaj Ramireza, to pewnie nie byłoby też Carlitosa?
|
Czy to broni Ramireza? Że jeden (JEDEN, jedyny) piłkarz, nawet jeżeli jest tu dzięki niemu, robi mu wynik?
Jak dla mnie to jest dodatkowy głaz do jego ogródka. Głaz, nie kamień. Głaz narzutowy pokikowy.