Ogryzek napisał(a):

Jeśli cokolwiek jest bodźcem do zmian - to trend zniżkowy i brak postępu w jakości gry.
Taki Śląsk, korona zaczęły bardzo marnie sezon - ale te zespoły z meczu na mecz grają coraz lepiej. Przyjemnie się patrzy na grę Ślaska teraz. Widać zgrywali się przez pierwsze kolejki a teraz zaczęli grać. My mamy odwrotnie. Najpierw zwycięstwa a potem coraz więcej porażek i remisów. Patrząc na ostatnie 5 meczy wygląda to blado. Nie dziw się że niepokoi to innych kibiców.
(5 ostatnich meczy - 3 porażki 1 zwycięstwo i 1 remis)
|
Ale na przykład Śląsk sprowadził zawodników ograny w ekstraklasie, po których wiadomo czego było się spodziewać. Znających ligę, systemy gry itp. I, co nie bez znaczenia, tylko Koseckiemu, Robakowi i powiedzmy Chrapkowi płaci tyle, co my pewnie całemu letniemu zaciągowi.
Wracając do ostatnich pięciu meczy, na które zwracasz uwagę, czy to czasem nie taki okres, kiedy zaczęliśmy grać bez Brleka, rozsypał nam się Velez i tylko epizodycznie na boisku pojawiał Głowacki? Nie dostrzegasz tej zależności. Prawdę mówiąc ja przed meczem z Zagłębiem, po tym jak okazało się, że ta trójka nie zagra, wiedziałem, że nie mamy tam szans.