|
Zdążymy dostać się do górnej 8 jeśli ktoś przejmie od Ramireza zespół i ogarnie bajzel albo jeśli Ramirez Sam ogarnie ten bajzel. Na to drugie przestaje już liczyc. Z każdym meczem jest coraz gorzej a powinno być lepiej.Przeciez wszyscy trenują ze sobą coraz dluzej.Niestety gra z dnia na dzień coraz bardziej siada.
|