Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1946
Stary 24.09.2017, 11:35
Zdążymy dostać się do górnej 8 jeśli ktoś przejmie od Ramireza zespół i ogarnie bajzel albo jeśli Ramirez Sam ogarnie ten bajzel. Na to drugie przestaje już liczyc. Z każdym meczem jest coraz gorzej a powinno być lepiej.Przeciez wszyscy trenują ze sobą coraz dluzej.Niestety gra z dnia na dzień coraz bardziej siada.
Odpowiedz cytując