Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1945
Stary 24.09.2017, 11:31
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam kolega tak na serio?

Jeśli wylądujemy na dnie tabeli to też będziesz pisał żeby trenera nie zwalniać bo będziemy mieć stratę 16 punktów do lidera? Masz jakieś racjonalne przesłanki za tym że z czołówka wygramy mecze? Teraz przez następne 4 kolejki będziemy mieć weryfikację pracy trenera.Jesli wtopimy mecze z czołówka i wylądujemy na dnie też będziesz pisał że po co szukać nowego trenera?
Nie wylądujemy na dnie tabeli. To po pierwsze. Po drugie nie wiem czy to wina trenera czy szrotu. Bo jeśli szrotu, to nowego trenera wkrótce będzie musiał zastąpić następny. A to bez sensu.

Obecnie mamy ciągle jeszcze podobną liczbę punktów, jak po 15 kolejkach w poprzednim sezonie. Zdążymy na dostać się do górnej ósemki. Na nic innego w tym sezonie nie liczę, bo faworyci do mistrzostwa są inni. Na grę w pucharach się nie napalam, bo żadna rodzima drużyna, bez rozstawienia w kolejnych rundach, nie ma szans na awans do fazy grupowej, szczególnie w Lidze Europy.
Odpowiedz cytując