Kurz napisał(a):

A dlaczego mielibyśmy szukać innego trenera? Co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich 4 sezonów, żeby strata 3 punktów do lidera po dziesięciu kolejkach miała być bodźcem do zmian?
Jeśli mielibyśmy to zrobić, zróbmy w przerwie zimowej i przy okazji odeślijmy w paczkach do ciepłych krajów piłkarzy, którzy do Wisły się nie nadają.
|
Jeśli cokolwiek jest bodźcem do zmian - to trend zniżkowy i brak postępu w jakości gry.
Taki Śląsk, korona zaczęły bardzo marnie sezon - ale te zespoły z meczu na mecz grają coraz lepiej. Przyjemnie się patrzy na grę Ślaska teraz. Widać zgrywali się przez pierwsze kolejki a teraz zaczęli grać. My mamy odwrotnie. Najpierw zwycięstwa a potem coraz więcej porażek i remisów. Patrząc na ostatnie 5 meczy wygląda to blado. Nie dziw się że niepokoi to innych kibiców.
(5 ostatnich meczy - 3 porażki 1 zwycięstwo i 1 remis)