Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1942
Stary 24.09.2017, 11:15
Kurz napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego mielibyśmy szukać innego trenera? Co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich 4 sezonów, żeby strata 3 punktów do lidera po dziesięciu kolejkach miała być bodźcem do zmian?

Jeśli mielibyśmy to zrobić, zróbmy w przerwie zimowej i przy okazji odeślijmy w paczkach do ciepłych krajów piłkarzy, którzy do Wisły się nie nadają.
Jeśli cokolwiek jest bodźcem do zmian - to trend zniżkowy i brak postępu w jakości gry.

Taki Śląsk, korona zaczęły bardzo marnie sezon - ale te zespoły z meczu na mecz grają coraz lepiej. Przyjemnie się patrzy na grę Ślaska teraz. Widać zgrywali się przez pierwsze kolejki a teraz zaczęli grać. My mamy odwrotnie. Najpierw zwycięstwa a potem coraz więcej porażek i remisów. Patrząc na ostatnie 5 meczy wygląda to blado. Nie dziw się że niepokoi to innych kibiców.
(5 ostatnich meczy - 3 porażki 1 zwycięstwo i 1 remis)
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując