|
Ja myślę, że nikt nie robi skandalu z porażki tylko ze stylu tej porażki. Problemem jest to, ze drużyna nie wie co grać. Nie chce mi się pisać o tym, mamy tutaj forumowych speców, którzy przedstawią analizę naszej gry (piszę bez ironii).
Wyzywanie trenera, piłkarzy ale również innych forumowiczów powinno być na tym forum zakazane, ale widać szczególnie w ostatnim przypadku w ten sposób radzimy sobie z frustracją w dyskusji?
|