Wyświetl pojedynczy post
Kowalski
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 24.09.2017, 09:03
Ja myślę, że nikt nie robi skandalu z porażki tylko ze stylu tej porażki. Problemem jest to, ze drużyna nie wie co grać. Nie chce mi się pisać o tym, mamy tutaj forumowych speców, którzy przedstawią analizę naszej gry (piszę bez ironii).
Wyzywanie trenera, piłkarzy ale również innych forumowiczów powinno być na tym forum zakazane, ale widać szczególnie w ostatnim przypadku w ten sposób radzimy sobie z frustracją w dyskusji?
Odpowiedz cytując