|
Hm..na wiosnę to jeszcze by inny skład, piłkarze, niektóry może beznadziejni, byli zgrani i grali schematami, które znali być może jeszcze sprzed ery Kiko. Teraz trener dostał takich graczy jakich chciał i jak widać nie potrafi ich ustawić i skomponować z nich dobrze grającej drużyny. To wprowadzanie świeżo nabytych piłkarzy, nieprzygotowanych do gry nie jest dobre. Na razie liczę się z konkretnymi wpier....i w najbliższych meczach. Jeżeli coś ugramy to będę szczęśliwy.
A Carlitos ...samotny jeździec. Wczoraj jeden błysk ale jak siądą na niego twardzi obrońcy lub drwale to się rumakowanie skończy, może i kontuzją.
Mimo wszystko jestem za tym aby Kiko został do końca rundy i wtedy rzetelna ocena z konsekwencjami. Czy będziemy wtedy na ostatnim miejscu czy przedostatnim to sprawa drugorzędna bo jak przyjdzie ktoś z głową i klocki poukłada to nie spadniemy.
|