wolfy napisał(a):

Nie wiem od kiedy obowiązuje starszeństwo w kolejce do składu. Chyba tylko teraz, bo trzeba jakoś się do wyborów personalnych trenera dojebać.
Napisz wprost: Boguski, Brożek, Wojtkowski i Bartosz są w świetnej formie, z nimi w składzie na pewno byśmy ten mecz wygrali. Nie jakieś pierdoły o "hierarchii" które jakiś debil wyciągnął z dupy żeby pasowało do krytyki. Ja nigdy o żadnej hierarchii nie słyszałem, za to wiele razy widziałem piłkarzy odstawianych bo się zestarzeli, są bez formy albo trener ma inną koncepcję. To jest norma, a nie jakieś "hierarchie".
|
A ja nie znam drugiej takiej drużyny gdzie goście z samolotu, którzy nigdzie nie grali od tygodni wskakują do pierwszej jedenastki.
To po co byłby cały okres przygotowawczy ? sparingi, ćwiczenie taktyki, zgrywanie zespołu?