Ramirez nie ma pomyslu. Taktyka kopnij do przodu na Carlitosa to nie jest taktyka. Zaden pilkarz nie robi postepu. Na razie nie ma co go zwalniac bo to bez sensu. Niech do zimy popracuje ale raczej nic z tego nie bedzie.
Czemu zwalnianie Junco to samobostwo

Przyszlo kilku dobrych grajkow ale wiekszosc jest slabych. Ratuje go to, ze potrafi tak ulozyc kontrakty, ze slabi szybko wylatuja(np w lecie kilku odeszlo)
Teraz trudniejsze mecze przed nami czyli zapewne spadniemy nizej.