|
Gramy fatalnie, ok przebudowa drużyny tylko, że w wyjściowej 11 wczoraj było tylko dwóch zawodników Basha oraz Bałaniuk, którzy dołączyli ostatnio do drużyny.
Wiec jak to jest, że my nie mamy pomysłu na grę ? wypracowanych schematów ? co oni robili w okresie przygotowawczym ? w przerwie na kadrę czy na treningach ?
Co robi gościu, który nie grał w piłkę od 3 miesięcy na boisku w tak ważnym meczu jak PP ?
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
|