Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 24.09.2017, 06:42
krzywy napisał(a):Wyświetl post
Ja wam k u r w a przyjdę na mecz pedały w dupę jebane
krzywy napisał(a):Wyświetl post
Co to ....a było ? Wszyscy wypierdalać !!!!
Człowieku zastanów się trochę nad urlopem... od forum, piłki i Wisły...

O ile w poprzednich meczach pisałem, że "zęby bolały od oglądania", tak wczoraj wypadałoby napisać, że wszystkie wypadły.
Mimo to, nadal twierdze, że powinniśmy poczekać do zakończenia rundy zasadniczej. Kto niby miałby przyjść, jako nowy trener? Drużyna budowania za groszę nie będzie drużyną mistrzowską i efektowną. No chyba, że kupimy gości z Górnika ale to pewnie tak polska wersja Leicster
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując