krzywy napisał(a):

|
Ja wam k u r w a przyjdę na mecz pedały w dupę jebane
|
Człowieku zastanów się trochę nad urlopem... od forum, piłki i Wisły...
O ile w poprzednich meczach pisałem, że "zęby bolały od oglądania", tak wczoraj wypadałoby napisać, że wszystkie wypadły.
Mimo to, nadal twierdze, że powinniśmy poczekać do zakończenia rundy zasadniczej. Kto niby miałby przyjść, jako nowy trener? Drużyna budowania za groszę nie będzie drużyną mistrzowską i efektowną. No chyba, że kupimy gości z Górnika

ale to pewnie tak polska wersja Leicster
