Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 23.09.2017, 23:27
azkaz napisał(a):Wyświetl post
od początku sezonu gramy piach mimo sensownych transferów.
To chyba główny problem kibiców z oceną sytuacji. Założenie, że transfery były sensowne.

Zaproponuje, inne najprostsze i najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie. Transfery są gówniane (może z wyjatkiem Carlitosa i Veleza). Piłkarze, których ściągnęliśmy są za słabi na ekstraklasę. Dlatego wszystko wygląda, jak wygląda. Oczywiście, to tylko jedna z możliwości (niekoniecznie prawdziwa), ale nie mniej prawdopodobna od tego co napisałeś.
Odpowiedz cytując