azkaz napisał(a):

|
od początku sezonu gramy piach mimo sensownych transferów.
|
To chyba główny problem kibiców z oceną sytuacji.
Założenie, że transfery były sensowne.
Zaproponuje, inne najprostsze i najbardziej prawdopodobne wyjaśnienie.
Transfery są gówniane (może z wyjatkiem Carlitosa i Veleza). Piłkarze, których ściągnęliśmy są za słabi na ekstraklasę. Dlatego wszystko wygląda, jak wygląda.
Oczywiście, to tylko jedna z możliwości (niekoniecznie prawdziwa), ale nie mniej prawdopodobna od tego co napisałeś.