KOALIK napisał(a):

W rzeczywistości, to nie Meresiński i nie ta niemiecka firma, tylko Marzenka przedstawiła największą propozycję - budżet kilkanaście razy większy niż jest obecnie, aby zamydlić kibicom oczy, bo w tym są najlepsi (jak cała zgraja tego pisowskiego kółka wzajemnej adoracji, która niszczy klub).
|
Czyli, Bednarz wróć. Niektórzy to są jak ten żołnierz ze starego dowcipu, któremu wszystko kojarzy się z pie..leniem, nawet biała chusteczka. Nie dość, że zespół gra beznadziejnie, to jeszcze wyłażą spod tej legendarnej kupy kamieni ministra Sienkiewicza, stwory kodziarskie i politykę w tym temacie robią. Puknij się!