Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1860
Stary 23.09.2017, 22:45
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Co najgorsze, ten szkodliwy eksperyment będzie pewnie trwał długo, bo oprócz wywalenia Junco, Ramireza i tego złomu, odejść powinien cały zarząd, bo ktoś dał pełną władzę Hiszpanom i ktoś za to powinien zostać rozliczony, a więc Sarapata będzie broniła tego do końca, bo rozliczenie duetu J&R będzie równoznaczne z rozliczeniem obecnej prezes całej Wisły.

Przy tym Kiko, Moskal to wielki trener.

W ciągu roku sprzedano sześciu piłkarzy (Donald, Guzmics, Jović, Popović, Mączyński i Brlek), a więc jest za co się bawić, zarobiono potężną kasę.

Oczywiście cały czas jest mowa o długach, itp. i o wielkich sponsorach, którzy już idą, a dojść nie mogą.

Co ciekawe, gdy pojawił się temat niemieckiej firmy i audytu (gdy na początku nikt nie wiedział, że to powiedzmy niewypał), to nagle Marzenka wyrównała dość duże zaległości, a potem sprowadzono potężną liczbę grajków, czyli są pieniądze.

W rzeczywistości, to nie Meresiński i nie ta niemiecka firma, tylko Marzenka przedstawiła największą propozycję - budżet kilkanaście razy większy niż jest obecnie, aby zamydlić kibicom oczy, bo w tym są najlepsi (jak cała zgraja tego pisowskiego kółka wzajemnej adoracji, która niszczy klub).

Trzeba zadać pytanie.

Gdzie ten budżet kilkanaście razy większy?

Krytykują Cupiała, a mogą pomarzyć o takich wynikach, o wielokrotnym MP w krótkim odstępie czasu.

Teraz trzeba zadać ostateczne pytanie.

Kto posprząta po tym syfie?

Jak to kto Ty,Dukat,tutejsi zwolennicy kolejnego zaorania Wisly i "zaczecia od poczatku"
Przeciez nie macie kompleksow wobec obcokrajowcow,to sami zlozycie kase i kadre lepiej niz oni !
Przyjezdzaja,mydla oczy kibicom,biora gigant kase. Po przewalkach z Polka Sarapata oczywiscie,tylko dziwnym trafem nazwiska Dukata brakuje,no,ale wiadomo,on w tym palcow nie maczal A przeciez wiadomo,ze polska mysl szkoleniowa swieci triumfy juz nie w Europie,ale na calym swiecie ! Spoko zlozycie super druzynke z 13-14 zawodnikow,alleluja i do przodu ! Dajcie znac na forum,jak zlejecie juz Legie z dwa razy po 3 do ucha ! Koniecznie samymi polskimi pilkarzami,bo to oni u nas byli najlepsi !
Zaraz po meczu uwielbiam te opary absurdu,a za rok z takimi filozofami mozna przerabiac tylko to samo wciaz i wciaz...
You'll never know...
Odpowiedz cytując