Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1859
Stary 23.09.2017, 22:40
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Prosto są w stanie kopnąć piłkę, ale walczyć i biegać nie są w stanie. Lettieri na dzień dobry wyjebał Hiszpana Palance z korony. My mamy wagony takich Palanec. W dodatku nie mamy trenera który poza gra każe piłkarzom walczyć w meczu. Kiko jest najwyraźniej dobrym tatusiem dla niektórych piłkarzy.

A przecież nasi piłkarze nie są na tyle dobrzy technicznie żeby wygrać mecz bez zaangażowania i wybiegania. To jest polska liga a nie III hiszpańska i tu się walczy na boisku, a sędziowie nie przerywają meczu z powodu lekkich dotknięć obrońców. Jak tego nie nauczą sie nasi nowi piłkarze to nie ma większego znaczenia czy umieją prosto kopnąć piłę. Nawet Carlitos wszak Messim nie jest.
No otóż to. Śmieszą mnie ludzie, którzy trochę się zakochali w Kiko i jego cieszącej oko grze i teraz zrzucają jego winy na wszystkich wokół.
Odpowiedz cytując