Ogryzek napisał(a):

Prosto są w stanie kopnąć piłkę, ale walczyć i biegać nie są w stanie. Lettieri na dzień dobry wyjebał Hiszpana Palance z korony. My mamy wagony takich Palanec. W dodatku nie mamy trenera który poza gra każe piłkarzom walczyć w meczu. Kiko jest najwyraźniej dobrym tatusiem dla niektórych piłkarzy.
A przecież nasi piłkarze nie są na tyle dobrzy technicznie żeby wygrać mecz bez zaangażowania i wybiegania. To jest polska liga a nie III hiszpańska i tu się walczy na boisku, a sędziowie nie przerywają meczu z powodu lekkich dotknięć obrońców. Jak tego nie nauczą sie nasi nowi piłkarze to nie ma większego znaczenia czy umieją prosto kopnąć piłę. Nawet Carlitos wszak Messim nie jest.
|
No otóż to. Śmieszą mnie ludzie, którzy trochę się zakochali w Kiko i jego cieszącej oko grze i teraz zrzucają jego winy na wszystkich wokół.