|
Uspokójcie się z tym zarządem i Junco oszołomy. Kiko dostał jakiś materiał, nad którym ma pracować. Może nie jest to prima sort, ale skoro Korona z Burdeńskim jest nas w stanie przejechać 2x w tygodniu, to nie wierze, że piłkarze, którzy chociażby zawadzili o La Liga czy Secunda Liga nie są w stanie prosto kopnąć piłki.
|