Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1851
Stary 23.09.2017, 22:26
forthy napisał(a):Wyświetl post
Wszystko było mega chu*owe w tym dwumeczu.

Ale najbardziej mnie przerażała jakaś dziwaczna samolubność/złe decyzje, gdy już doszło do zalążka (bo tak to trzeba nazwać) akcji ofensywnej - za każdym jebanym razem kiedy ktoś się pokazywał, kiedy nawet były pier*olone przewagi liczebne w kontrach to złe wybory (rzadziej) i indywidualna gra na pałę pod siebie... Wojtkowski, Małecki nawet Carlitos.
Przede wszystkim Carlitos. Bronią go gole, ale dziś poza golem same złe wybory. Złe decyzje, często egoistyczne dryblingi. A jak juz dogrywał na 100 do Imaza to niedokładny.

Już wiadomo czemu nie zrobił kariery w Hiszpanii. Co nie zmienia faktu że na dzień dzisiejszy to 80% naszej siły ofensywnej. Niemniej gdyby lepiej współpracował z kolegami to mogliśmy ten mecz spokojnie zremisować.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując