Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1848
Stary 23.09.2017, 22:21
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
W jakim sensie nie stać. Kiko ma kontrakt na rok i nie zarabia wagonów złota. Raczej jest kwestia czy warto teraz zmieniać trenera, czy też poczekać do zimy z decyzją. A jeśli zmieniać - to czy jest ciekawy kandydat w naszym zasięgu?
Jedyna opcja to Kazek Gra po ziemi -Hiszpanie to lubią


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując