Ogryzek napisał(a):

|
W jakim sensie nie stać. Kiko ma kontrakt na rok i nie zarabia wagonów złota. Raczej jest kwestia czy warto teraz zmieniać trenera, czy też poczekać do zimy z decyzją. A jeśli zmieniać - to czy jest ciekawy kandydat w naszym zasięgu?
|
Jedyna opcja to Kazek

Gra po ziemi -Hiszpanie to lubią
