Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1846
Stary 23.09.2017, 22:20
Wszystko było mega chu*owe w tym dwumeczu.

Ale najbardziej mnie przerażała jakaś dziwaczna samolubność/złe decyzje, gdy już doszło do zalążka (bo tak to trzeba nazwać) akcji ofensywnej - za każdym jebanym razem kiedy ktoś się pokazywał, kiedy nawet były pier*olone przewagi liczebne w kontrach to złe wybory (rzadziej) i indywidualna gra na pałę pod siebie... Wojtkowski, Małecki nawet Carlitos.
Odpowiedz cytując