|
Mnie najbardziej przeraża fakt że z meczu na mecz gramy coraz gorzej.Nie widać żadnego pomysłu na prowadzenie gry. Nie wiem czy to Ramirez nie ma warsztatu żeby ogarnąć tyłu piłkarzy czy też piłkarze już olewają trenera.Co by nie było to niestety nie wygląda abyśmy mieli jakąś świetlaną przyszłość. Przed nami gra z dużo lepszymi zespołami niż koroniarze a dzisiaj oni nam dali lekcje gry w piłkę.
|