|
Do Widzenia Panu.
Runde wiosenną miał udaną, ale im dalej w las tym gorzej,
Pierwsza padła gra defensywna - zaczeliśmy tracić bramki pod koniec tamtej rundy. Ogólnie od jakiegoś czasu była bardzo kiepska gra, ale szczęśliwe wyniki. Teraz skończyło się też szczęście, i nie ma wyników.
Trzeba trenera który poukłada zespół, tak żeby wymienił 5-10 podań bez straty, miał wypracowane jakieś schematy, itp.
|