Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1796
Stary 23.09.2017, 21:24
Do Widzenia Panu.

Runde wiosenną miał udaną, ale im dalej w las tym gorzej,

Pierwsza padła gra defensywna - zaczeliśmy tracić bramki pod koniec tamtej rundy. Ogólnie od jakiegoś czasu była bardzo kiepska gra, ale szczęśliwe wyniki. Teraz skończyło się też szczęście, i nie ma wyników.

Trzeba trenera który poukłada zespół, tak żeby wymienił 5-10 podań bez straty, miał wypracowane jakieś schematy, itp.
Odpowiedz cytując