Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1784
Stary 23.09.2017, 20:51
Panowie, tragedia to się dopiero zacznie. Chciałem przypomnieć, że zjada nas właśnie jakosciowo drużyna która jest typowym sredniakrem. To jak? Następne punkty dopiero w listopadzie. Mam nadzieję że już bez tego parosysty na ławce... miarka się przebrała..
Odpowiedz cytując