|
Panowie, tragedia to się dopiero zacznie. Chciałem przypomnieć, że zjada nas właśnie jakosciowo drużyna która jest typowym sredniakrem. To jak? Następne punkty dopiero w listopadzie. Mam nadzieję że już bez tego parosysty na ławce... miarka się przebrała..
|