Normalniejakis KOS sie na forum zrobil - komitet obrony stylu.
Naprawde mam wrazenie ze te wszystkie placze to jakas 5ta kolumna a nie kibice Wisly.
Kibic Wisly zdaje sobie sprawe ze odbicie sie od dna gdzie bylismy w zeszlym roku potrwa zapowiadane przez Junco pare lat (3-4?).
Kibic Wisly wie ze w tym momencie liczy sie wynik a nie styl, im wyzsze miejsce w tabelii tym wieksza szansa na nowych partnerow klubu / wieksze pieniadze od obecnych ( w domysle nowe dluzsze umowy)
Kibic Wisly wie ze zawodnicy ktorzy sa obecnie w klubie moga z niego zniknac w najblizszym czasie wiec nie ma sie co przywiazywac / krytykowac pewnych nazwisk.
Kibic Wisly wie ze kadra jest plynna a czas i spokoj sa naszymi atutami.
Kibic Wisly wie ze Kiko nie jest trenerem na nastepne 20 lat.
Pytam sie kim wy ....a jestescie ktorzy chcecie kolejnej rewolucji w Wisle? Zachowujecie sie jak "machajacy rekami Brozek"
Powodzenia dzis i dobrego wyniku w meczu z Korona zycze zawodnikom, sztabowi oraz wszystkim kibicom Wisly