Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.09.2017, 11:42
kalafior1993 napisał(a):Wyświetl post
Jestem ciekawy czy rozmowa z kibicami po meczu PP coś pomogła. Najbardziej ciekawi mnie dyspozycja Brożka bo szedł na pierwszy ogień i z zdjęć wynika że z nim głownie kibice rozmawiali bo "banda hiszpanów" i tak nic nie rozumie tylko "Vamos i Vamos", ale był tam też Buchal Cywka i Wojtkowski. Choć oni się schowali za hiszpanami, którzy naszego języka nie znają
Akurat Brożka to nie ma się co czepiać, bo to już bardziej wygląda na to że on bardziej chce niż może. Jest cieniem samego siebie z zeszłego sezonu. Oby jakiś gol go odblokował.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując