Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1758
Stary 23.09.2017, 06:29
daniel123 napisał(a):Wyświetl post
o którym meczu derbowym mówisz? tym ostatnim? gdzie dupę nam uratowała czerwona kartka - do tego momentu przegrywaliśmy 0;1 i byliśmy zespołem słabszym, dla rywala i carlitos?
graliśmy piach przegrywaliśmy wszystko zmieniło się po czerwonej kartce dla rywala która aktualnie już nawet nie pomaga.
zapamiętać można carlitosa i jego pokaz umiejętności ale nasz mecz był slaby do zapomnienia
Zupełnie nie tak wyglądały derby. Cracovia zagrała wysokim pressingiem i przez to nie starczyło jej kompletnie sił do końca meczu. Stąd jej przewaga na początku pierwszej i drugiej połowy ale także faule, kartki i stracone bramki w końcówce.

Nie wiem też o jakich młodych piszesz we wcześniejszym poście. Przecież wystawił kogo miał.

Chciałbym też zwrócić co poniektórym uwagę, że wciąż jest za wcześnie na doszukiwanie się stylu i filozofii gry w tej drużynie. Prowadzenie tej samej dyskusji co 3 dni jest bez sensu. W tydzień czy dwa niewiele się zmieni. Kilka miesięcy to minimum przy klasie i znaczeniu piłkarzy, których straciliśmy oraz klasie i ilości piłkarzy pozyskanych.
Ostatnio edytowane przez Arked : 23.09.2017 o godz. 06:32.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując