|
o którym meczu derbowym mówisz? tym ostatnim? gdzie dupę nam uratowała czerwona kartka - do tego momentu przegrywaliśmy 0;1 i byliśmy zespołem słabszym, dla rywala i carlitos?
graliśmy piach przegrywaliśmy wszystko zmieniło się po czerwonej kartce dla rywala która aktualnie już nawet nie pomaga.
zapamiętać można carlitosa i jego pokaz umiejętności ale nasz mecz był slaby do zapomnienia
Ostatnio edytowane przez daniel123 : 23.09.2017 o godz. 02:21.
|