Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80081
Stary 22.09.2017, 23:36
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Ja jednak dalej nie widzę sensu sprowadzania 13 zawodników, z których tylko jeden się wyróżnia na + i daje coś zespołowi. Wolałbym jakość a nie ilość. Bo po co nam w kadrze 26 piłkarzy?

Ze Manuel, Imaz, Perez - zupełnie niepotrzebne transfery.
Łatwo napisać, trudniej znaleźć kolejnego Carlitosa.
Odpowiedz cytując