Dzimi napisał(a):

Ja jednak dalej nie widzę sensu sprowadzania 13 zawodników, z których tylko jeden się wyróżnia na + i daje coś zespołowi. Wolałbym jakość a nie ilość. Bo po co nam w kadrze 26 piłkarzy?
Ze Manuel, Imaz, Perez - zupełnie niepotrzebne transfery.
|
Łatwo napisać, trudniej znaleźć kolejnego Carlitosa.